Автор: Колизей Категория: Персона
Печать

Значення англійської мови в сучасному світі важко переоцінити. Адже не можна ж не зважати вибором більше 1 мільярда людей, які її використовують. І якщо для половини з них вона ця мова є рідною, то близько 600 мільйонів вибрали саме її в якості іноземної.

Якісне викладання - запорука швидкого навчання і розуміння мови на довгі роки. Як зробити навчання більш продуктивним розкажуть керівники школи Private Language Sсhool Михайло та Вікторія Комаренко.

Як ви прийшли до створення школи англійської мови в Полтаві?

Вікторія: Це були певні рамки на тих місцях роботи, де ми раніше проявляли себе з Михайлом. Рамки, з яких хотілося вийти. Перш за все, це не було таким амбітним проектом, ми просто бажали, щоб наші учні отримували більше, ніж раніше.

Михайло: До того, як відкрити свою школу, у мене був досвід роботи в загальноосвітніх школах і зараз однією з наших місій ми вважаємо те, що наші учні свідомо чи ні підвищують рівень своїх однолітків із загальноосвітніх шкіл, які намагаються бути з ними на одному рівні знань.

Методики вивчення мови за останні 20 років значно змінювалися і зараз заняття проходять не зовсім так як 20-30 років тому. Як ви можете це прокоментувати?

В: Якщо говорити про саму програму вивчення мов, то, звичайно, зараз вивчати мову стало значно цікавіше. Нові способи навчання і запам’ятовування роблять заняття захоплюючими та ефективними.

Зараз звідусіль лунає реклама: «англійська за місяць», «розмовна англійська за 3 дні». Наскільки це реально?

М: На жаль, ні! Якщо вам потрібно вивчити мову, а не декілька виразів для спілкування,  то найголовніше - це систематичність занять і кваліфікований викладач, який розуміє, як краще спланувати урок для вивчення мови саме для вас.

Запорука успішної школи - це викладачі. Можете розповісти про ваших фахівців?

М: Викладачі Private Language School  – це сертифіковані фахівці з міжнародними дипломами, вони є постійними учасниками різних освітніх виставок і конференцій, а також семінарів і майстер-класів. CPD (Continuing Professional Development) являється запорукою нашого високого рівня викладання.

В: Наші колеги не просто знають мову, вони горять бажанням передати свої знання учням. Ми пишаємося тим, яка професійна і чудова команда PLS!

Як ви оцінюєте зараз конкуренцію на ринку навчання іноземним мовам?

М: Ми з повагою відносимося до наших конкурентів. Та всеж тримаємо курс до міжнародних стандартів викладання англійської мови.

Зараз модно ходити до Speaking Club, де люди вдосконалюють свою англійську, спілкуючись один з одним. Чи є подібне на базі вашої школи?

М: Так, звичайно, періодично ми влаштовуємо для наших учнів Speaking чи Cinema Clubs, але наші основні зусилля ми спрямовуємо на викладання General English та підготовку до міжнародних іспитів.

В: Також кожну суботу ми проводимо для учнів безкоштовні додаткові заняття, націлені на Rewarding Results.

Мовне середовище дуже потужний стимул. Чи є у вас досвід закордонних подорожей?

В: Так, ми організовуємо навчально-екскурсійні подорожі до Англії. Зазвичай вони позитивно впливають на подальший процес навчання і надихають учнів ще з більшим потенціалом і відповідальністю відноситися до занять.

Як ви думаєте, може дистанційне навчання стати на рівень з офлайн навчанням?

М: Он-лайн навчання дійсно набирає обертів, так як технології не стоять на місці. Але ми не прихильники он-лайн викладання. Особливо для дітей. Дітям потрібна група, потрібен змагальний елемент. Реальність. Якщо говорити про дорослих, то ми надаємо можливість дистанційних занять студентам з інших міст (Київ, Дніпро), але все ж ми за живе спілкування, за обмін енергетикою.

Як проходять заняття для дітей в 5-6 років? Вони ще такі рухливі.

В: Весело та продуктивно! Виконуючи нескладні ігрові завдання, діти вже в такому віці навчаються читати, писати, вивчають чанти, виконують ритмічні вправи та граються в ігри. Наше головне завдання – аби перші заняття англійської викликали в дітей інтерес до пізнання світу та отримання знань.

Протилежний варіант дітям - постійно зайняті бізнесмени, які розуміють, що їм дуже потрібна англійська. Як ви доносите їм інформацію, переключаєте від роботи до навчання?

В: Успішна людина - успішна у всьому. Маючи високу мотивацію, вони максимально відповідально ставляться до навчання і мають результати відповідно до своїх цілей.

М: Ми зі свого боку підбираємо матеріал для таких учнів на основі їх зацікавленостей, не перевантажуємо домашніми завданнями та підтримуємо атмосферу позитивного настрою на наших уроках.

 

Скажіть, це правда, что сім років поспіль кожен перший понеділок липня у Private Language School стартує один із кращих ваших проектів - Camp?

В: Так, це 4 безтурботних тижнів для батьків! З 9:00 і до 18:00 мами спокійно займаються домашніми справами, походами в салон чи працюють, а татусі перестають бути водіями своїх дітей з гуртка на гурток і перестають ламати голову: чим зайняти дітвору. Цілих 9 вільних годин для батьків, поки малеча займається англійською кожен день і з задоволенням, готується до фотосесій, збирається в кіно чи на пікнік. Наші кемпери вдосконалюють свої навички у малюванні і тестують нову техніку. Діти багато часу проводять у парках, займаються спортом, обідають і мають полуденок. А найголовніше - засинають «без задніх ніг» із насолодою очікуючи наступний день Кемпу!

Крім занять у вашій школі також проводяться сертифіковані іспити лінійки Cambridge Assessment English. Для яких цілей це найчастіше потрібно?

М: Кембриджські іспити складають для роботи, навчання, еміграції та подорожей. Кожен з іспитів лінійки Cambridge Assessment English розроблений для різних рівнів знань згідно з системою Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою (Common European Framework of Reference, CEFR), що дозволяє найбільш точно оцінити рівень кожного кандидата.

В: Також мало хто знає про те, що міжнародні сертифікати Cambridge English зараховуються учням як державна підсумкова атестація з внесенням до атестату про повну загальну середню освіту річної та атестаційної оцінки 12 балів з англійської мови.

Чи є у Вас хобі? Воно якось пов’язано з вашою роботою?

В: О! Михайло займається таким цікавим хобі, як акваскейпінг. Розповіси?

М: Так! (Посміхається) Це композиції в акваріумі з виключно натуральних матеріалів: каменів, коряг та рослин. Це чудова арт-терапія. І, до речі, англійська мені дуже допомагає в пошуку інформації.

В: Моє хобі - це фотографія. Ще у шкільному віці на заняттях дитячої телестудії мене захопив пошук ідеального кадру. А нещодавно я познайомилася з живописом. Абстракція - те що треба! Люблю гарну музику. І завжди відкрита до будь-яких експериментів та нових знянь.

Скажіть, ви вважаєте себе успішною людиною? І які у вас плани на найближче майбутнє?

В: Мені більш близьке поняття щастя аніж успіх. Я насправді почуваю себе щасливою людиною! Я обжнюю свою справу! У мене чудова сім’я, друзі. Так, я дійсно щаслива!

М: Зробити навчання та обслуговування ще більш якісними - це те, над чим ми постійно працюємо і вдосконалюємо. І саме це дає нам можливість рухатися до свого успіху.

https://pls.com.ua

Instagram: @pls.poltava

Telegram: @pls.poltava

***

ул. Ватутіна, 9/68

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

099-543-79-73

***

ул. Пушкіна, 31/25

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

066-234-50-96

Рекламный отдел и Редакция

+38(093) 66-09-555, (0532)69-33-77

Instagram @Poltava.top.people

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

You are here:   HomeПерсонаЛюдмила Черненко