Автор: Колизей Категория: Персона
Печать

«Стилист Року 2019», «Missis Diamond World», «Мама Року 2019» - це все одна неповторна яскрава жінка, та одна с найкращих стилістів нашого міста Анна Бойко.

Анна, як вам прийшла ідея відкрити власну студію?

Я працюю в цій сфері більше 15 років і, згодом, зрозуміла, що хочу працювати на себе. Дізнавшись досить багато від інших майстрів, побачивши різні стилі та техніки я вирішила впроваджувати свій стиль. Тому студія має назву – ​Стиль Анни Бойко.

Чи буди проблеми з відкриттям?

Найбільша проблема була нестача коштів, зараз неможливо почати свою студію без грошей. Тому я почала з маленької кімнатки, а вже пізніше відкрила свою студію. Насамперед я хочу сказати, що якщо ти чогось бажаєш, якщо дійсно цього хочеш, то це не може не вийти.

Ви і досі продовжуєте навчатись чи вже досягли рівня, коли це не потрібно?

Коли я зрозуміла, що вмію багато та все ж таки хочу продовжувати рости я почала їздити на навчання. Спочатку в Київ на місяць на «Повне перезавантаження». Там були всі чоловічі стрижки і жіночі зачіски. Сюди я приїхала зовсім інша. Пізніше мені захотілося ще, і я почала їздити на всі навчання, до кожного стиліста, про якого чула і дізнавалася. Зараз я також часто відвідую різних майстрів і в різних містах, тому що вважаю, що рост у майстерності нескінченний.

 

Як взагалі прийшло до вас бажання бути стилістом?

Бути стилістом вирішила ще в школі. Пішла в училище і так вийшло, що перший іспит я провалила. Було так прикро, що я хотіла забрати документи. Та за порадою моєї мами, дуже мудрої жінки, я вирішила повчитися ще місяць і якщо мені і далі не буде подобатись планували забрати документи. Я не лідер і не люблю програвати. Тому продовжила навчатись, намагаючись бути найкращою.

Так, і нарешті я таки закінчила училище з відзнакою! Мою роботу повісили на дошку пошани. Сам директор підійшов і похвалив мене.

Ви працюєте в студії одна або у вас є помічники?

Зараз я працюю одна, але вже шукаю собі помічників і хочу знайти їх найближчим часом.

Чи є у вас якісь секрети, як зробити, щоб у студії було багато клієнтів?

Ще не маючи студії я хотіла, щоб в майбутньому коли вона буде, клієнти приходили до мене як до подруги, як до класної знайомої, як додому. Вважаю, що клієнт завжди повинен почувати себе комфортно і зручно. Коли хтось вперше заходить в студію досить важливо як тебе приймуть, як до тебе заговорять, як запропонують сісти. В мене були ситуації коли я приходила в салони і не знала, що мені робити: де сісти, що взяти почитати. Наразі, з усіма клієнтами, які до мене приходять, ми розмовляємо як друзі, ми робимо одне одному компліменти і це налаштовує людину на співпрацю.

Фраза яка найбільш характеризує вашу студію?

Мені здається вдалою буде: «Приходь як до себе додому, а виходь як з салону».

У цьому році ви взяли нагороду «Мама Року». Як вам вдається бути успішною жінкою, встигати завжди і скрізь і при цьому бути хорошою мамою і відмінною дружиною?

Чесно кажучи, я сама не знаю. Я по життю енергійна людина, тому мені завжди вистачає сил і часу. Щодо дітей, мої двоє досить самостійні і я завжди зможу покластися на них, якщо я десь не встигаю або мені потрібна допомога. Також чоловік, звичайно, в мене гарний, тому що не кожен буде адекватно реагувати на те, що жінка постійно їздить на підвищення, семінари та конкурси.

До речі про конкурси, ми знаємо що недавно ви брали участь в конкурсі краси «Miss and Missis Diamond World» і увійшли в трійку переможниць, розкажіть трохи про це

Мені написала організатор конкурсу, після того, як я на своїй сторінці виставила пост про те, як я схудла на 35 кг з пропозицією взяти участь в конкурсі, не зважаючи на те, що відбір закінчився вже давно. Не пройшло й 5 хвилин, як я погодилась. Дізнавшись про це, моя сім’я була в захваті, старша донька від щастя навіть розплакалась. З того моменту ні каплі не пожаліла. Все було чудово. Нас вчили дефілювати, в нас були примірки, фотосесії і це були неймовірні емоції. Звичайно, було важко, тому що в деякій мірі цей конкурс був для того, щоб пересилити себе, вийти з зони комфорту перед величезною сценою і вихід в купальниках теж був таким.

Ви є одним з майстрів, які працюють над проектом «Малюємо красу». Розкажіть трохи про нього і яка Ваша роль там?

В цьому проекті ми запрошуємо жінок і чоловіків для перевтілення. Ми змінюємо людей і моя роль зміна зачіски, можливо, кольору волосся. Ми пропонуємо побачити себе в іншому стилі. І на даний момент, вже є багато тих, кому ми допомогли. Приємно бачити, як змінюються люди, і самі люди це помічають також.

Ви номінувались на «Премію Року» не тільки як стиліст, але й як соціальний проект. Розкажіть трохи про це.

Так, цією весною ми зробили Проект «Навчи мене жити» присвячений жінкам та дівчаткам, які долають онко захворювання. Адже саме ці люди знають про Ціну нашого життя як ніхто краще! Цей соціальний проект був створений як підтримка учасниць, так и мотивація для других хто зіштовхнувся з цією бідою! Кожна учасниця в цей день відчула себе неймовірною красуня з гарним зачіскою, макіяжем и стильним дизайнерським вбрання та чудові світлини зняті в студії!

Чи плануєте ви на далі подібні проекти?

Так, я б хотіла зробити проект з людьми, які погано бачать. Думаю, що такі люди навряд чи замовлять собі фотосесію. То ж ми з моєю командою хочемо розповісти миру які вони гарні.

Ви не могли б дати кілька порад тим, хто хоче відкрити свою справу і стати такою ж успішною особистістю як Ви?

Перше, що повинен знати кожен починаючий підприємець, це те, що потрібно пропонувати те, що ти можеш дати. Дуже складно коли ти не розумієшся на справі і хочеш її відкрити, набагато краще коли ти сам все робиш своїми силами.

Потрібно займатися саморозвитком, любити те, чим ти займаєшся і не стояти на місці, виходити з зони комфорту. Пробувати себе в будь-чому, що дає ріст. Це те що допоможе відкритися і те, що приблизить тебе до цілі.

 

Полтава,

вул. Котляревського, 1/27 оф.500

+38 (067) 117-15-21

+38 (099) 383-59-55

instagram @ _francevna

Рекламный отдел и Редакция

+38(093) 66-09-555, (0532)69-33-77

Instagram @Poltava.top.people

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

You are here:   HomeПерсонаСлуга закону